لیفت ابرو با نخ برای خانمها چیست و چگونه انجام می شود؟

  1. خانه
  2. لیفت ابرو با نخ برای خانمها چیست و چگونه انجام می شود؟

لیفت ابرو برای خانم ها

اگر از افتادگی ابروهایتان ناراضی هستید یا می خواهید چشمانی کشیده تر داشته باشید لیفت ابرو می تواند برای مدتی طولانی  فرم ابروها و چشم‌هایشما را کشیده‌تر کرده و شادابی و جوانی را به چهره تان بازگرداند.

زنان برای اینکه جوان و زیبا به نظر برسند فشار قابل توجهی را تجربه می کنند. صورت یک زن باید ملایم و صاف باشد ، ابروهایی که بالای استخوان ابرو قوس دارند.

لیفت ابرو

لیفت ابرو با نخ در جنت آباد مرکزی

کاندیدای مناسب برای لیفت ابرو یا شقیقه
افرادی که به دلیل افزایش سن یا به هر دلیل دیگر چربی زیر جلدی خود را از دست داده اند و چشم ها و ابروهای آنها افتاده است ، می توانند از لیفت ابرو برای جوان سازی صورت خود استفاده کنند. اگر لیفت شقیقه هم انجام شود این پروسه برای از بین بردن چین و چروک پا کلاغی نیز بسیار مفید است. چین و چروک پنجه کلاغی همان چین و چروک های ریز اطراف چشم است که باعث می شود چشم ظاهرطبیعی کمتری داشته و کوچکتر به نظر برسد. بنابراین افرادی که از وجود این نوع چین و چروک در صورت خود ناراضی هستند ، می توانند با لیفت  شقیقه آنها را از بین ببرند.

با گذشت زمان ، عضلات پیشانی به دلیل افزایش سن و جاذبه شروع به ضعف و افتادگی می کنند و در نتیجه باعث افتادگی ابرو می شوند. این وضعیت باعث می شود که افراد همیشه خسته و بی حال به نظر برسند. از طرف دیگر سایه ابروها روی چشم ها تصویری عصبانی از فرد ایجاد می کند. بنابراین از لیفت ابرو برای از بین بردن این سایه و ایجاد چهره ای جوان و روشن استفاده می شود.

اگر ابروها خیلی پایین باشد ، فرد نگران به نظر می رسد ، در حالی که ابروهایی که خیلی بلند هستند باعث می شود غیر طبیعی نگران یا هیجان زده به نظر برسد. لیفت ابرو با نخ می تواند چین و چروک های پیشانی زن را شل کرده و زیبایی جوانی را به فردبرگرداند.

در صورت داشتن هرگونه سوالی لطفاً با ما تماس بگیرید.

فهرست