لیفت غبغب

  1. خانه
  2. لیفت غبغب

در کلینیک پوست و بدن ایده آل ، ما لیفت با نخ را برای بیماران در سراسر تهران و در سطح بین المللی فراهم کرده ایم. به عنوان یکی از محبوب ترین روش های درمانی ، ما می خواهیم در مورد روش کار بیشتر توضیح دهیم.

غبغب چیست؟
غبغب ، افتادگی پوست و چربی روی خط فک شما است. علت اصلی آن این است که بافت چربی صورت با افزایش سن به سمت پایین حرکت می کند. در پایان ، ظاهر یک غبغب می تواند شما را غمگین ، خسته و پیرتر نشان دهد.

غبغب چگونه درمان می شود؟
قبل از معرفی لیفت با نخ ، درمان های اصلی موجود برای مقابله با این مشکل ، پرکننده های پوستی یا لیفت صورت بود.

با استفاده از فیلر های پوستی که روی استخوان گونه و چانه قرار گرفته اند همراه با زاویه فک ، می توانید یک جغد را “پنهان” کنید. این درمان به این دلیل کار می کند:

فیلر در استخوان گونه به بلند شدن پوست و عضله صورت به سمت بالا کمک می کندو همچنین کمک می کند تا غبغب نیز به بالا برود
فیلر در زاویه چانه و خط فک باعث کشش پوست و چربی در ناحیه فک می شود و به تعریف خط فک کمک می کند
با این حال ، یک نکته پیش می آید که شما نمی توانید بدون اینکه غیر طبیعی به نظر برسید ،فیلر بیشتری قرار دهید. ثانیاً ، در بعضی از بیماران غبغب به قدری افتاده است که استفاده از مواد پرکننده تفاوتی ایجاد نمی کند. در اینجا بهترین عملکرد لیفت با نخ ژول است. اگر می خواستید روشی را انجام دهید که زمان خرابی کمتری نسبت به لیفت صورت داشته باشد ، بهترین گزینه درمانی برای جوزک های شما لیفت با نخ است.

 لیفت غبغب با نخ چیست؟
لیفت با نخ یک روش درمانی کم تهاجمی است. با قرار دادن یک نخ زیر پوست و داخل بافت چربی می توانیم این نخ ها را به سمت بالا بکشید تا پوست و چربی بالا برود. این نخ همان ماده ای است که در جراحی برای دوختن زخم ها استفاده می شود و در کلینیک زیبایی پوست و بدن ایده آل از نخ های پلی دیوکسانون (PDO) استفاده می کنیم. این نخ ها دارای برجستگیهای کوچکی روی خود هستند که برای چسبیدن آن به پوست و چربی کمک می کنند ، بنابراین وقتی نخ به سمت بالا کشیده می شود ، پوست و چربی نیز بالا می روند.

لیفت غبغب با نخ یک روش درمانی است که این نخ ها را در مسیرمتقاطع با خط فک شما قرار می دهد. نخ ها به سمت بالا کشیده می شوند تا پوست غبغب را به سمت بالا بلند کرده و آن را از حالت افتاده در امتداد خط فک درآورد که منجر به ایجاد فک طبیعی می شود. در اتاق های پروسه ما اغلب درمان را با یک فیلر همراه می کنیم که در ناحیه قبل از غبغب قرار گرفته است. این بدان معناست که فک شما نه تنها مشخص است بلکه دارای یک کانتور طبیعی است که پس از لیفت با نخ متناسب با صورت شما خواهد بود.

بعد از درمان چه اتفاقی می افتد ؟
بعد از درمان ممکن است کمی تورم و کبودی داشته باشید اما می توانید به کارهای روزمره خود برگردید. توصیه می کنیم 10-7 روز هیچ غذای جویدنی نخورید و 5 روز ورزش نکنید. دردی که احساس می کنید باید خفیف باشد و با پاراستامول یا ایبوپروفن قابل کنترل است.

آیا دردناک است؟
ما درکلینیک زیبایی پوست و بدن ایده آل از بی حسی موضعی استفاده می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که درد شدیدی احساس نمی کنید. در حین عمل ممکن است کمی کشش و کشیدن داشته باشید و این طبیعی است.

فهرست