میکرودرم ابریژن چیست و چه کاربردی دارد؟

  1. خانه
  2. میکرودرم ابریژن چیست و چه کاربردی دارد؟

میکرودرم ابریژن چیست و چه کاربردی دارد؟

میکرودرم ابریژن چیست؟ ميکرودرم ابريژن اولين بار در سال ۱۹۸۵ در ايتاليا مورد استفاده قرارگرفت سپس در بيشتر کشورهای اروپايي و بعد از آن در کشورهای آمريکايي و آسيايي مورد استفاده قرارگرفت .امروزه ميکرودرم ابريژن بي خطرترين ، راحت ترين و بدون عارضه ترين روش درمان بسياري از ضايعات پوستي و تأمين سلامت پوست است لذا اولين انتخاب پزشکان آمريکايي،اروپايي و آسيايي در درمان مؤثر موارد زير مي باشد:

میکرودرم ابریژن

چين و چروک هااسکارهاي آکنه ( جاي جوش )

خطوط دور لب و پيشاني

پيري زودرس

لکه هاي پيگماني پوست

لکه هاي ناشي از افزايش سن

پوستهاي مستعد آکنه( جوش)

جوشهاي سر سياه

پوستهاي ملتهب

 

اين روش درماني کاملاً منحصر به فرد مي باشد چرا که ميکرودرم ابريژن کاملاً بهداشتی، بدون درد و بي خطر است و بدين سبب آنرا لايه برداري وقت ناهار مي گو يند که به مفهوم سرپايي و کوتاه بودن طول عمل و در عين حال بدون عارضه و بی دردسر بودنش را در بر دارد ضمن اينکه شما مي توانيد به امور روزمره تان بپردازيد چرا که هيچگونه قرمزي شديد  و مداوم روی پوست به جا نمی ماند و حتی بلافاصله بعد از آن انجام آرايش ممکن می باشد.

میکرودرم ابریژن

اثرات و نتايج درماني:

اولين وسريعترين اثر قابل مشاهده ، رفع خستگی در پوست و ايجاد شادابي و طراوتی وصف ناشدنی است.طی عمل ميکرودرم ابريژن ، لايه های مرده و آسيب ديده سطح پوست برداشته مي شوند لذا پوست تازه و سالم به سطح مي رسد ضمناً اين لايه جديد امکان جذب سرمهای زيبايي،  لوسيونها، کرمها و داروهای پوستی را ۴ تا ۶ برابر افزايش داده ، اثرات آنها را بسيار بيشتر مي نمايد.

ميکرودرم ابريژن با تحريک خونرساني و نوسازی سلولهاي پوستی سبب تحريک توليد و نوسازی کلاژن( اسکلت پوست ) مي گردد و در نتيجه طي دوره درمان کامل روند پيري در پوست متوقف شده ، چين و چروکها رفع شده يا بسيار کاهش مي يابند و پوست روشن تر ،شاداب تر و با قوامي بيشتر نصيب شما خواهد شدلکه های حاصل از حاملگی ، آفتاب سوختگی و…. نيز تا ۴۰%  برطرف شده نهايتاً چهره ای با طراوت و زيبا فراهم خواهد آمد. لازم به ذکر است که اثربخشی ميکرودرم ابريژن در مواردی مانند جای جوشها حد اکثر تا پنجاه درصد ميباشد.

تعداد جلسات و طول دوره درمان :تعداد جلسات درمان شش جلسه و فاصله بين دو جلسه يک هفته مي باشد لذا طول دوره درمان  ۶ هفته خواهد بود.نصف هزينه  درمان موقع تشکيل پرونده و باقی آن ، در اولين جلسه ميکرودرم دريافت خواهد شد.

در صورت داشتن هر گونه سوالی لطفا با ما تماس بگیرید

تماس با کلینیک دکتر عسگری

جنت آباد مرکزی، بالاتر از ۳۵ متری مخبری، خیابان پنجم، جنب بانک آینده، پلاک ۱۰۵، طبقه اول
۴۴۴۰۳۲۶۹ – ۴۴۴۷۳۰۶۳
۰۹۳۵۲۸۳۸۹۹۰
فهرست