میکرونیدلینگ چیست ، چگونه انجام می شود و چه فوایدی دارد؟

  1. خانه
  2. میکرونیدلینگ چیست ، چگونه انجام می شود و چه فوایدی دارد؟

میکرونیدلینگ

میکرونیدلینگ

 

میکرونیدلینگ یک روش درمانی با حداقل تهاجم بوده می تواند در سراسر بدن – از پوست سر تا مچ پا – برای بهبود ظاهر جای زخم ، تقویت کلاژن یا تشویق رشد مو مورد استفاده قرار گیرد.

این روش به سال ۱۹۹۵ برمی گردد اما به لطف فناوری جدید – یوتیوب و اینستاگرام – در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. روند مسحورکننده (البته خونین) در ده ها هزار فیلم ستاره دار است.
میکرونیدلینگ باعث ایجاد سوراخ های میکروسکوپی در پوست می شود.

به عبارت ساده ، میکرونیدلینگ عبارت است از قرار دادن سوزن های کوتاه بسیار ظریف به پوست برای جوان سازی. محبوب ترین دستگاه (و مقرون به صرفه) میکرونیدلینگ ، معروف به قلم میکرونیدلینگ ، شامل سوزن های خیلی ریز است که قطر آنها از ۰.۲۵تا ۰.۵ میلی متر است. باید بدانید که سوزنها بیشتر شبیه خارهای ظریفی هستند که فقط در سطح پوست وارد می شوند.
“فایده انجام میکرونیدلینگ توسط متخصص این است که می توان آن را با PRP انجام داد ، که باعث کارآیی بیشتر آن می شود.” اما اشکال این است که شما باید برای درمان زمان بندی کنید و ممکن است گرانتر باشد.
این پروسه نتایج کاملاً فوری را ارائه می دهد.

میکرونیدلینگ

درمان اسکار جوش

“از طریق میکرونیدلینگ به تنهایی ، صورت شما چاق ، صورتی و درخشان به نظر می رسد. به صورت کوتاه مدت ، پوست را هضم کرده و باعث درخشندگی پوست و پاک شدن از التهاب و تورم بسیار سطحی می شود.”
اما میکرونیدلینگ نوید پیشرفت با گذشت زمان را نیز می دهد.
طبق مطالعه ای در سال ۲۰۰۸ ، پوستی که با چهار جلسه میکرونیدلینگ به فاصله یک ماه از یکدیگر درمان شد ، شش ماه پس از اتمام درمان تا ۴برابر افزایش کلاژن و الاستین ایجاد کرد.
می توانید آن را با سرم تقویت کنید.
“من عاشق استفاده از سرم آبرسان با اسید هیالورونیک با قلم میکرونیدلینگ هستم.” “من از لذت کار با هیدراتاسیون لذت می برم. آنتی اکسیدان ها و نیاسینامید نیز مفید هستند.” ما همچنین بعد از یک جلسه درمان ، ماسک ورقه ای آغشته به سرم را پیشنهاد می کنیم.
“این درمان با فرکانس رادیویی از فناوری اضافه شده سوزن های جریان  انتقال انرژی فرکانس رادیویی به درم استفاده می کند.” “انرژی فرکانس رادیویی درم را گرم می کند ، باعث تولید کلاژن و سفت شدن بافت می شود.”

این روش همچنین فولیکول های خوابیده مو را نیز تحریک می کند.
تحریک فولیکول های خفته مو برابر با رشد موهای جدید است. در مطالعه اخیر ، ۱۰۰ مورد به دو گروه تقسیم شدند. یک مجموعه با لوسیون ماینوکسیدیل تحت درمان قرار گرفت و مجموعه دیگر لوسیون ماینوکسیدیل به همراه میکرونیدلینگ دریافت کرد. بعد از ۱۲ هفته ، ۸۲ درصد از گروه میکرونیدلینگ ۵۰ درصد بهبود در مقابل ۴.۵ درصد از گروه فقط لوسیون ماینوکسیدیل را گزارش کردند.

این روش همچنین می تواند در کاهش سلولیت موثر باشد.
میکرونیدلینگ را با درمان های موضعی (مانند کرم ضد پیری یا سرم جوانسازی) همراه کنید. “اغلب ، ما از این به عنوان فرصتی برای استفاده از داروهای ضد پیری استفاده می کنیم که از طریق سوراخ شدن سوزن نفوذ بهتری خواهند داشت. هنگامی که با مواد موضعی ترکیب می شود ، به برخی از ساختمانهای کلاژن ضربه وارد می کند. هنگامی که با رادیو فرکانس ترکیب شود ، می توانید سفت شدن بافت را مشاهده کنید که در طی ماه ها اتفاق می افتد.

در صورت داشتن هرگونه سؤالی لطفاٌ با ما تماس بگیرید.

تماس با کلینیک دکتر عسگری

جنت آباد مرکزی، بالاتر از ۳۵ متری مخبری، خیابان پنجم، جنب بانک آینده، پلاک ۱۰۵، طبقه اول
۴۴۴۰۳۲۶۹ – ۴۴۴۷۳۰۶۳
۰۹۳۵۲۸۳۸۹۹۰
فهرست