هایفو تراپی چیست و چگونه انجام می شود؟

  1. خانه
  2. هایفو تراپی چیست و چگونه انجام می شود؟

لیفت غیر جراحی صورت ، سفت شدن پوست و کانتور بدن

هایفو با دارا بودن آخرین فن آوری اولتراسوند می تواند بدون جراحی تهاجمی ظاهر جوانی را که می خواهید به شما هدیه کند. درمان منجر به ظاهر جوانتر با پوستی با قوام وبدون افتادگی می شود و می تواند مشکلات موجود در صورت و بدن شما را به طور موثر و ایمن برطرف کند.
لیفت صورت بدون جراحی قابلیت ارتجاعی پوست را بهبود می بخشد ، به طور طبیعی تولید کلاژن را تحریک می کند و می تواند گردش خون را بهبود بخشیده ، پوستی با قوام ، صاف و جوان تر ایجاد کند.
شما می توانید از چین و چروک و افتادگی پوست خداحافظی کنید و به صورتی با قوام تر، خوش رنگ تر و جوان شده سلام کنید. خطوط صورت سفت و محکم ، ظاهر کم خطوط ظریف و کاهش سایه و پف دور چشم را مشاهده خواهید کرد. تقریباً در مدتی کوتاه ، شما فقط با پرداخت هزینه ای بسیار کمتر از جراحی، لیفت صورت خود را مشاهده خواهید کرد. بعد از انجام یک روش ایمن و غیر جراحی ، شما می توانید از پوست با قوام و نرم تری که ظاهری جوان تر به شما می دهد لذت ببرید.
در کلینیک پوست و بدن ایده آل ما می توانیم لیفت صورت بدون جراحی را ارائه دهیم که می تواند با نخ PDO و یا با دستگاه هایفو باشد. هر دوی این روشها از آخرین فناوری برای ارائه درمان های استاندارد استفاده می کنند.
در سیستم سونوگرافی متمرکز با شدت بالا (HIFU) برای هدف قرار دادن چندین لایه از پوست از تکنولولوژی محاسبه شده با دقت هندسی بالا استفاده می شود. انفجارهای ماکرو و میکرو متمرکز با انرژی سونوگرافی، تولید کلاژن و الاستین را تحریک می کند و باعث جوان سازی پوست می شود ، در نتیجه پوست شما سفت تر، با قوام تر و لیفت می شود.
هایفو یک درمان سونوگرافی بی خطر و بدون جراحی برای صورت است که اثرات زمان و جاذبه را خنثی می کند.
محل های قابل لیفت و جوانسازی با هایفو:
پیشانی
چشم ها
گونه ها
آرواره
غبغب
گردن

HIFU چگونه کار می کند؟
کلاژن ، پروتئین مسئول قوام و جوانی پوست ، در بدن تولید می شود. با این حال ، با گذشت زمان پوست ممکن است دچار افتادگی و خطوط ریز شود و با کاهش تولید کلاژن طبیعی ، چین و چروک ایجاد شود. هایفو برای تولید مجدد کلاژن و در نتیجه پوست نرم و جوان تر استفاده می شود.
هایفو انرژی سونوگرافی متمرکز با شدت بالا در عمق زیر پوست ایجاد می کند و درجه حرارت مطلوب را برای بازسازی کلاژن ایجاد کرده و روند طبیعی به نام نوسازی کلاژن را ایجاد می کند – که کلاژن جدید تولید می کند.کارتریج های ۱.۵ و ۲ میلی متری: برای هدف قرار دادن خطوط ریز ، بافت پوست ، چین و چروک ها ، بزرگ شدن منافذ پوست و تقویت پوست جوان شده است.
کارتریج ۳ میلی متری: محرک تولید کلاژن و الاستین در لایه پوستی برای سفت شدن پوست است.
کارتریج 4.5 میلی متری: با هدف قرار دادن سیستم آپونوروتیک عضلانی سطحی (SMAS) ، لیفت وقوام بیشتری ایجاد می کند.
کارتریج های ۶ ، ۹ و ۱۳ میلی متر: باعث کاهش دائمی چربی و کانتور بدن از طریق مرگ سلول های چربی عمل می نماید.
این فرآیند طبیعی بدون مواد پرکننده ، کرم یا سموم ، نتایج قابل توجه و طولانی مدت ایجاد می کند و می تواند نیاز به انجام انواع روش های جراحی را منتفی نماید.
در طی شش تا دوازده هفته پس از درمان ، صورت به طور محسوسی سفت و جمع می شود و نتایج تا هجده ماه طول می کشد.
آیا من فرد مناسبی برای هایفو هستم؟
اگر شلی پوست ملایمی را تجربه می کنید (صورت و گردن شل و افتاده به نظر می رسد و احساس سفتی کمتری دارید) ، درمان هایفوممکن است بهترین انتخاب برای لیفتینگ غیر جراحی باشد. در حالی که هایفو نتایج لیفت جراحی صورت را کپی نمی کند ، اما همان لایه های عمقی پوست را هدف می گیرد. این یک گزینه عالی برای افرادی است که برای جراحی آماده نیستند.
مزایای روشهای غیر جراحی مانند هایفو درد کم و زمان بهبودی کوتاه است . بیماران می توانند بلافاصله پس از درمان به زندگی روزمره خود بازگردند. درمان هایفو یک ساعت یا کمتر طول می کشد و به راحتی می تواند در برنامه شلوغ شما قرار گیرد.
درمان هایفو تقریباً از تمام خطرات معمول جراحی جلوگیری می کند. خطرات معمول هایفو فقط به تورم و کبودی جزئی محدود می شود.
دستگاه هایفو که برای لیفت صورت به طور غیر جراحی استفاده می شود می تواند بیشتر نواحی صورت ، از جمله پیشانی و دور چشم ، چانه و غبغب ، ابروها ، گونه ها ، خط V و خط فک را لیفت و سفت نماید.
مزایای دیگر از درمان هایفو
کاهش ظاهری خطوط و چین و چروک ها
عضلات صورت را بلند ، تحکیم و با قوام می نماید
خطوط صورت سفت تر
کشش بیشتر و گردش خون بهتر
به طور قابل توجهی پف و سایه دور چشم را کاهش می دهد
پوست سفت و محکم شده و

کشش پوستی بهبود می یابد

سوالات متداول در مورد درمان هایفو

هزینه هایفو
یکی ار مزیت های مهم درمان هایفو پرداخت هزینه ای بسیار کمتر از جراحیست. با آخرین فناوری ارائه شده با دستگاه هایفو ، درمان برای یک فرد متوسط ​​مقرون به صرفه تر و در دسترس تر است. بسته به منطقه درمان ، یک درمان معمول بین یک تا پنج میلیون تومان هزینه دارد.

آیا هایفو ایمن است؟
بله. بیش از 50 سال است که از انرژی اولتراسوند با خیال راحت در زمینه پزشکی استفاده می شود. هایفو مورد تایید CE و آلتراپی مورد تایید FDA است.

درمان هایفو چقدر طول می کشد؟
بیشتر درمان های صورت و گردن تا ۶۰ دقیقه به طول می انجامد و بیماران می توانند بلافاصله پس از عمل کارهای روزمره خود را از سر بگیرند. ممکن است در طول درمان و چند ساعت بعد مقداری قرمزی داشته باشید. برخی از مشتریان دچار گزگز موقت ، حساسیت به لمس یا تورم جزئی می شوند.

آیا درمان هایفو درد دارد؟
بسیاری از افراد با سونوگرافی متمرکز در عمق پوست ، لرزش و گرما را مشاهده می کنند. در حالی که احساس در مناطق درمانی متفاوت خواهد بود ، برخی از آنها ممکن است برخی از ناراحتی های موضعی را تجربه کنند که با پایان درمان به سرعت از بین می روند.

آیا عوارض جانبی دارد؟
در حالی که ممکن است برخی از گزگز موقت ، قرمزی ، تورم و حساسیت نام ببرند ، تعداد کمی از آنها عوارض جانبی را گزارش می دهند که بیش از چند ساعت پس از درمان ادامه دارد. این تعداد کبودی جزئی تا دو هفته بعد را تجربه کرده اند. هنگامی که این عوارض با عوارض جانبی و عوارض احتمالی گزینه های جراحی مقایسه می شود ، هایفو یک گزینه ایمن ، موثر و بسیار قابل تحمل است. با این حال ، اگر نگران عوارض جانبی هستید ، ما برای کمک به شما همیشه هستیم. در اسرع وقت با ما تماس بگیرید.

آیا نتایج دائمی هستند؟
درمان های سفت کننده پوست تا هجده ماه نتایج قابل مشاهده ای را به همراه دارند که ممکن است با افزایش کلاژن طبیعی ، کمرنگ شود. بسته به شرایط شما ، مراجعه به کلینیک هر شش تا دوازده ماه برای پیگیری ممکن است به شما کمک کند ظاهر جوانتر خود را حفظ کنید.

توجه:
نتایج هایفو می تواند در افراد مختلف و در مناطق مختلف متفاوت باشد. اکثر مراجعه کنندگان ما نتایج قابل توجهی با هایفو کسب می کنند ، با این حال ، ما نمی توانیم تضمین کنیم که این کار برای شما مناسب است. ما می توانیم تضمین کنیم که با شما همکاری خواهیم کرد تا مناسب ترین برنامه را براساس مشاوره اختصاصی طراحی کنیم. مشاوره اولیه خود را رزرو کنید تا مطمئن شوید هایفو برای شما مناسب است یا خیر.

چگونه مشاوره رایگان را رزرو کنم؟
اگر می خواهید بدانید که هایفو چگونه می تواند به شما کمک کندتا از ظاهرجوانترخود لذت ببرید، امروزبرای مشاوره رایگان وقت بگیرید و ما با دقت یک برنامه درمانی اختصاصی برای ایجاد زیبایی و اعتماد به نفس شما پیشنهاد خواهیم داد.

درصورت داشتن هرگونه سوالی با ما تماس بگیرید.

تماس با کلینیک دکتر عسگری

جنت آباد مرکزی، بالاتر از ۳۵ متری مخبری، خیابان پنجم، جنب بانک آینده، پلاک ۱۰۵، طبقه اول
۴۴۴۰۳۲۶۹ – ۴۴۴۷۳۰۶۳
۰۹۳۵۲۸۳۸۹۹۰
فهرست