دکتر عسگری بیش از 17 سال پیش به سمت زیبایی شناسی پزشکی حرکت کردو با چشمی تیزبین و با اشتیاق فوق العاده ای آموزش خود را با بهترین جراحان پوست و جراحی پلاستیک گذراند ، در حالی که تمایل زیادی به کمک به زنان و مردان برای داشتن بهترین ظاهر و احساس داشت
این تلاشها منجر به مهارت دکتر عسگری در هنر خود شده است به طوری که وی اکنون با بیش از 15 سال تجربه در کاربرد بوتاکس ، تزریق ژل و فیلر ، درمان رگ ها (اسکلروتراپی) و با کسب بورد فدرال در زمینه طب سوزنی از کانادا به عنوان یکی از پزشکان زیبایی در ایران که دوره های آکوپانکچر زیبایی و لیفت با نخ و امبدینگ را گذرانده شناخته می شود.
امروز ، او در میان پزشکانی که می خواهند تکنیک های پیشرفته او را بیاموزند و از مهارت های جویای او بهره مند شوند ، بسیار مورد توجه است.
جدای از مهارت ها و استعداد آشکارش (او قطعاً یک هنرمند است) دکتر عسگری سخت تلاش می کند تا از جریانات زیبایی شناسی پزشکی که در حال پیشرفت سریع است مطلع شود و از جدیدترین تکنیک ها ، فن آوری ها و پیشرفت ها استفاده کند تا اطمینان حاصل شود که مراجعین به کلینیک زیبایی بهترین توجه و نتیجه را دریافت خواهند کرد.
در نتیجه ، مراجعینی که از او راضی هستند ، بسته به نوع درمان مورد نظر ، معمولاً پس از یک یا دو مراجعه ، متوجه تغییر و بهبود می شوند.
اساس شهرت دکتر عسگری توانایی وی در ایجاد ظاهری طبیعی و جوان ازمراجعین بر اساس علم آناتومی و دانش و مهارت های هنری است و به آنها اطمینان می دهد که خود به در دستان متخصص سپرده اند.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست