دکتر عسگری بیش از 17 سال پیش به سمت زیبایی شناسی پزشکی حرکت کردو با چشمی تیزبین و با اشتیاق فوق العاده ای آموزش خود را با بهترین جراحان پوست و جراحی پلاستیک گذراند ، در حالی که تمایل زیادی به کمک به زنان و مردان برای داشتن بهترین ظاهر و احساس داشت
این تلاشها منجر به مهارت دکتر عسگری در هنر خود شده است به طوری که وی اکنون با بیش از 15 سال تجربه در کاربرد بوتاکس ، تزریق ژل و فیلر ، درمان رگ ها (اسکلروتراپی) و با کسب بورد فدرال در زمینه طب سوزنی از کانادا به عنوان یکی از پزشکان زیبایی در ایران که دوره های آکوپانکچر زیبایی و لیفت با نخ و امبدینگ را گذرانده شناخته می شود.
امروز ، او در میان پزشکانی که می خواهند تکنیک های پیشرفته او را بیاموزند و از مهارت های جویای او بهره مند شوند ، بسیار مورد توجه است.
جدای از مهارت ها و استعداد آشکارش (او قطعاً یک هنرمند است) دکتر عسگری سخت تلاش می کند تا از جریانات زیبایی شناسی پزشکی که در حال پیشرفت سریع است مطلع شود و از جدیدترین تکنیک ها ، فن آوری ها و پیشرفت ها استفاده کند تا اطمینان حاصل شود که مراجعین به کلینیک زیبایی بهترین توجه و نتیجه را دریافت خواهند کرد.
در نتیجه ، مراجعینی که از او راضی هستند ، بسته به نوع درمان مورد نظر ، معمولاً پس از یک یا دو مراجعه ، متوجه تغییر و بهبود می شوند.
اساس شهرت دکتر عسگری توانایی وی در ایجاد ظاهری طبیعی و جوان ازمراجعین بر اساس علم آناتومی و دانش و مهارت های هنری است و به آنها اطمینان می دهد که خود به در دستان متخصص سپرده اند.

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست